Приватні підприємці та підприємства у зоні ризику? Чому їм важко уникнути відповідальності?

Приватні підприємці та підприємства у зоні ризику? Чому їм важко уникнути відповідальності за порушення законодавства про працю?

Напевно всім зрозуміла одна проста істина: щоб не бути притягнутим до відповідальності за порушення законодавства про працю - не потрібно вчиняти таких порушень. Ця теза прийнята як аксіома і її обговорення деким під такими приводами, як: "У шій країні все може бути! А я чув.... Мені говорили... і т.п.", - заводить туди ж, куди уся інша пуста балаканина.

Інше питання, як найменш захищеним суб'єктам господарювання забезпечити виконання усіх законодавчих вимог?

Проблема № 1.

Більшість приватних підприємців (ПП і ФОП) та приватних підприємств використовують працю не великої кількості найманих працівників (від 3 до 15, бо перебувають на спрощеній системі оподаткування, і не завжди така кількість працівників приносить дохід, що давав би можливість мати власний кадровий підрозділ, службу охорони праці, а за часту і бухгалтера (при цьому обсяг річного доходу підприємців, не може перевищувати встановленої законом суми, а в більшості випадків він її і не перевищує).

Проблема № 2.

Якщо ПП чи ФОП не займається юридичною практикою, то чітко окреслити покладені на них законодавством обов’язки по веденню первинної документації, пов’язаної із використанням найманої праці,  визначити перелік нормативно-правових актів у сфері праці,  дотримання яких від них вимагається дуже важко.

Доступні інформаційні ресурси контролюючих органів не містять чітких алгоритмів дій для підприємців, відсутні систематизовані збірки нормативно-правових актів у сфері праці, які поширюють свою дію саме на фізичних осіб-підприємців та приватні підприємства.

Проблема № 3

Оплатити послуги аудиту юридичною фірмою, який допоміг би виявити порушення трудового законодавства і вчасно їх усунути, - непідйомні витрати. Погодитись на існуючі пропозиції контролюючих органів щодо проведення такого аудиту для суб'єкта господарювання означає повноцінну перевірку та припис, а за результатами перевірки усунення виявлених порушень - можливо і санкції.